Na vrata chalupy exprezidenta Václava Havla v Hrádečku někdo nasprejoval vulgární nápisy | Týdeník Policie

Na vrata chalupy exprezidenta Václava Havla v Hrádečku někdo nasprejoval vulgární nápisy

Na vrata chalupy exprezidenta Václava Havla v Hrádečku někdo nasprejoval vulgární nápisy

Na základě oznámení vyjela hlídka Obvodního oddělení Trutnov ve čtvrtek 10. 10. 2019 v poledních hodinách prověřit informace o posprejování chalupy v obci Hrádeček.

Mělo se jednat o hanlivé nápisy nasprejované na vratech chalupy a k události mělo dojít v době od předchozího večera do čtvrtečního rána.

Po příjezdu na místo hlídka zjistila na vratech tři nápisy bílou barvou, které tam nasprejovala dosud neznámá osoba. V současné době policie událost dokumentuje, shromažďuje další stopy z místa a informace o možném pachateli. Způsobená škoda dosud nebyla vyčíslena.

Policisté vše dokumentují jako podezření z trestného činu poškození cizí věci, pachateli hrozí až roční trest odnětí svobody, trest zákaz činnosti nebo propadnutí věci.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG