Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník | Týdeník Policie

Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník

Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník

Na silnici mezi Kařezem a Zbirohem na Rokycansku, u odbočky na Cekov, došlo v pátek dopoledne k tragické dopravní nehodě.

Řidič Fabie vyjel s vozem mimo komunikaci a narazil čelně do stromu. Ve voze tou dobou cestovali celkem dva lidé, řidič a jeho spolujezdkyně. Podle policie se mělo řidiči před nehodou udělat nevolno.

Na místo okamžitě vyjeli hasiči, policisté i záchranáři. V rámci mezikrajské výpomoci na místo zamířila také posádka středočeské Záchranné služby. Povolán byl vrtulník LZS Kryštof 07 z Líní.

Hasiči z vozu vyprostili dvě osoby, a to bez nutnosti použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Obě osoby předali do péče záchranářům.

U řidiče však již mohl lékař bohužel pouze konstatovat smrt. Spolujezdkyně utrpěla vážná mnohačetná poranění a po zaléčení byla letecky přepravena do Fakultní nemocnice Lochotín.

Na místo dorazili kriminalisté, kteří společně s dopravními policisty nehodu vyšetřují. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena.

Foto: Týdeník Policie

Muži má někdo neustále zasílat nevyžádané zboží a prozvánět ho. Policie hledá možného důležitého svědka

Policisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Plzeň – venkov prověřují případ, ke kterému má dle všeho ...

Policisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Plzeň – venkov prověřují případ, ke kterému má dle všeho docházet již od počátku září loňského roku do současné doby. Na počátku září ...

Policisté si v Karlových Varech slavnostně převzali 30 nových služebních vozidel

Ve středu dne 19. února 2020 v odpoledních hodinách předal ministr vnitra Jan Hamáček za účasti ředitele Krajského ...

Ve středu dne 19. února 2020 v odpoledních hodinách předal ministr vnitra Jan Hamáček za účasti ředitele Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Petra Macháčka, statutárního ...

Cizinec řídil pod vlivem alkoholu. Jeho spolujezdec se pokoušel podplatit policisty

Svým stylem jízdy upoutal řidič vozidla Škoda Felicia hlídku vrchlabských policistů v neděli 16. února krátce před ...

Svým stylem jízdy upoutal řidič vozidla Škoda Felicia hlídku vrchlabských policistů v neděli 16. února krátce před 23. hodinou. Při odjezdu z benzínové stanice na Valteřické ulici ve Vrchlabí ...

Size: XS SM MD LG