Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník | Týdeník Policie

Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník

Náraz Fabie do stromu na Rokycansku nepřežil řidič, spolujezdkyni transportoval do nemocnice vrtulník

Na silnici mezi Kařezem a Zbirohem na Rokycansku, u odbočky na Cekov, došlo v pátek dopoledne k tragické dopravní nehodě.

Řidič Fabie vyjel s vozem mimo komunikaci a narazil čelně do stromu. Ve voze tou dobou cestovali celkem dva lidé, řidič a jeho spolujezdkyně. Podle policie se mělo řidiči před nehodou udělat nevolno.

Na místo okamžitě vyjeli hasiči, policisté i záchranáři. V rámci mezikrajské výpomoci na místo zamířila také posádka středočeské Záchranné služby. Povolán byl vrtulník LZS Kryštof 07 z Líní.

Hasiči z vozu vyprostili dvě osoby, a to bez nutnosti použití hydraulického vyprošťovacího zařízení. Obě osoby předali do péče záchranářům.

U řidiče však již mohl lékař bohužel pouze konstatovat smrt. Spolujezdkyně utrpěla vážná mnohačetná poranění a po zaléčení byla letecky přepravena do Fakultní nemocnice Lochotín.

Na místo dorazili kriminalisté, kteří společně s dopravními policisty nehodu vyšetřují. Silnice byla po dobu vyšetřování uzavřena.

Foto: Týdeník Policie

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG