Nástup do zaměstnání byl pro průvodčí šokující | Týdeník Policie

Nástup do zaměstnání byl pro průvodčí šokující

Nástup do zaměstnání byl pro průvodčí šokující

V brzkých ranních hodinách, v úterý 18.06.2019, bylo přijato na tísňovou linku Městské policie Náchod oznámení o zmateném a nejspíše opilém muži, který se dožaduje vstupu do místnosti, kde přespává personál vlakového nádraží v Náchodě.

Muž mlátil do dveří se skleněnou výplní, kterou nakonec silou a zlobou rozbil. Žena potřebovala jít odbavit vlak, ale měla o sebe velký strach, že jí ublíží.

Hlídka vyjela ihned na místo a muže zastihla u rozbitých dveří. Na dotaz strážníků, co zde dělá, muž odvětil, že se byl s kolegou ptát na nádraží na pracovní místo. A následovně zase tvrdil, že si zde ponechal batoh a ten chce nazpět.

Muž byl vulgární a urážel všechny kolem sebe. Muž byl takový hrdina, že si na místo zavolal hlídku Policie ČR, které se odvděčil tím, že je taktéž po příjezdu napadal urážkami.

U muže byla provedena orientační dechová zkouška, která byla pozitivní s výsledkem 1,42 promile alkoholu v dechu. Muži bylo vysvětleno, že na nádraží nemá žádné své osobní věci a byl vykázán z místa s doporučením, aby šel směrem k domovu.

Muž uposlechl a z místa společně s hlídkami Městské policie Náchod a Policie ČR odešel. Škoda na majetku bude vyčíslena dodatečně a vše bude podstoupeno Správnímu orgánu města Náchoda.

Foto: MP Náchod

Hasiči vyprošťovali v Raduni kamion, který skončil i s nákladem štěrku v příkop

Tři jednotky hasičů se postupně zapojily do odstraňování následků nehody, ke které došlo v pátek 16. srpna 2019 na ...

Tři jednotky hasičů se postupně zapojily do odstraňování následků nehody, ke které došlo v pátek 16. srpna 2019 na úzké silnici z Raduně do Komárova na Opavsku. Nehoda byla na operační ...

Muž se po odsouzení ukrýval ve Francii, při pokusu o eskortu do ČR předstíral zdravotní potíže a snažil se sebepoškozovat

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ...

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne ...

Náchodští strážníci byli v pravý čas na pravém místě

Při kontrolní činnosti u Oblastní nemocnice Náchod, byla místní Městská policie v dopoledních hodinách v pravou ...

Při kontrolní činnosti u Oblastní nemocnice Náchod, byla místní Městská policie v dopoledních hodinách v pravou chvíli. Strážníci zaslechli u vchodu do nemocnice velkou ránu. Muži zákona ...

Size: XS SM MD LG