Neznámý řidič srazil v Benešově 16letého chlapce a z místa nehody odjel | Týdeník Policie

Neznámý řidič srazil v Benešově 16letého chlapce a z místa nehody odjel

Neznámý řidič srazil v Benešově 16letého chlapce a z místa nehody odjel

K dopravní nehodě došlo ve středu 2. října letošního roku kolem sedmé hodiny ráno na přechodu pro chodce v blízkosti středního odborného učiliště v ulici Jana Nohy v Benešově.

Řidič dosud neznámého vozidla, pravděpodobně tovární značky Škoda Felicia bílé barvy, které přijíždělo zleva od celnice, se tady srazil s šestnáctiletým chlapcem, který tudy přecházel vozovku. Ten utrpěl zranění a zůstal ležet na zemi. Spolu s ním byli na místě ještě jeho kamarádi, kteří mu pomohli vstát. Jeden z nich ho následně doprovodil do nemocnice. Řidič sice po nehodě několik metrů za přechodem zastavil, vystoupil a podíval se směrem k místu události, pak ale znovu nasedl a odjel pryč, aniž by chlapci zajistil první pomoc.

Případem se v současné době zabývají policisté z oddělení dopravních nehod benešovského dopravního inspektorátu, kteří se snaží zmíněného řidiče vypátrat. Pohyboval se pravděpodobně ve vozidle tovární značky Škoda Felicia bílé barvy. K řádnému objasnění celé věci by potřebovali nejen jeho výpověď, ale i výpověď dalších případných svědků, kteří mohli událost vidět. V této souvislosti se proto obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakékoliv informace, které by mohly přispět k odhalení totožnosti tohoto řidiče, prosím sdělte na tel.: 974 871 261 anebo na linku 158. Děkujeme.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG