Obsluhu brněnského kasina přepadl registrovaný hráč, kriminalisté tak pátrají po konkrétním muži | Týdeník Policie

Obsluhu brněnského kasina přepadl registrovaný hráč, kriminalisté tak pátrají po konkrétním muži

Obsluhu brněnského kasina přepadl registrovaný hráč, kriminalisté tak pátrají po konkrétním muži

Poslední dubnový den požádal registrovaný hráč dopoledne v kasinu v Popůvkách o vyplacení vyhrané dvousetkorunové částky. Výplata výhry byla pravděpodobně jen záminkou k napadení obsluhy.

Ve chvíli, kdy chtěla servírka vydat peníze za výhru, snažil se jí muž vytrhnout číšnický flek s nemalou finanční hotovostí. To se mu nakonec podařilo. Obsluha se ale nechtěla vzdát a unikajícího muže se pokusila zadržet. Ten bojující ženu rukama porazil na zem, přičemž tato utrpěla zranění. Lupiči se tedy podařilo i s více než stotisícovou hotovostí uniknout.

Policisté v průběhu vyšetřování zjistili totožnost muže a vyhlásili po něm pátrání. Navíc lupiče zachytily při odjezdu kamery bezpečnostního systému.

Muž odjel osobním automobilem Škoda Felicia stříbrné barvy. Podle zjištění kriminalistů má pachatel administrativní trvalé bydliště na obecním úřadě v Náměšti nad Oslavou. Vozidlo vlastní jeho příbuzní.

Hledaný Michal Petr, který má problémy se závislostí na herních automatech, se pohybuje především na Brněnsku a Třebíčsku, pravděpodobně v hernách a podobných zařízeních. Informace o jeho pohybu můžete kriminalistům sdělit na tísňovou linku 158.

Policie děkuje za spolupráci.

Foto: Policie ČR

Při střetu čtyř vozidel u Brandýska na Kladensku byli zraněni čtyři lidé

Na silnici mezi Stehelčevsí a Brandýskem na Kladensku došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě čtyř ...

Na silnici mezi Stehelčevsí a Brandýskem na Kladensku došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě čtyř vozidel. Podle prvotních informací z místa měl řidič jednoho z vozů zastavit na ...

Kamion se u Tupadel převrátil mimo silnici, řidič na místě zemřel

Na silnici I/9 poblíž Tupadel na Mělnicku došlo v pondělí odpoledne k tragické dopravní nehodě. Řidič kamionu ...

Na silnici I/9 poblíž Tupadel na Mělnicku došlo v pondělí odpoledne k tragické dopravní nehodě. Řidič kamionu vyjel ze zatím neznámých příčin ze silnice a převrátil se na střechu. Kamion ...

Při houbaření se v lese u Volar ztratila starší žena, policisté ji vypátrali i díky spolupráci s lesníky

Operační středisko policie přijalo v pondělí dopoledne tísňový telefonát od starší ženy, která se ztratila v lese ...

Operační středisko policie přijalo v pondělí dopoledne tísňový telefonát od starší ženy, která se ztratila v lese při houbaření. Žena policistům sdělila, že již čtyři hodiny bloudí. Vyšla z Volar ...

Size: XS SM MD LG