Opilý muž v Brně plakal, zpíval a strážníci vyznával své city. Skončil na záchytce | Týdeník Policie

Opilý muž v Brně plakal, zpíval a strážníci vyznával své city. Skončil na záchytce

Opilý muž v Brně plakal, zpíval a strážníci vyznával své city. Skončil na záchytce

Hlídka městské policie přivolaná v úterý večer na Šujanovo náměstí v Brně už zdálky poznala muže, kvůli kterému se na linku 156 ozvali kolemjdoucí.

Čtyřiašedesátiletý muž se opíral o dům a vulgárně vykřikoval. Strážníci si všimli krvavého šrámu nad okem, který si podle svých slov způsobil sám při pádu na zem. Ošetření ale odmítl. Aby si neublížil znovu, hlídka ho musela při zavrávorání chytit a opřít o zeď.

Ani potom se ale neuklidnil, naopak střídavě upadal do plačtivé nálady, kterou vzápětí střídal zpěv. Když se i přes výzvu, aby zůstal v klidu na místě, náhle rozběhl proti strážníci, které začal vyznávat své city, hlídka ho spoutala.

Svým chováním a 2,83 promilemi alkoholu v dechu si zajistil nejen nocleh na záchytné stanici, ale také podezření z neuposlechnutí výzvy, které prošetří správní orgán.


V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG