Opilý řidič Oplu narazil do kočárku, dítě naštěstí žena držela v náručí | Týdeník Policie

Opilý řidič Oplu narazil do kočárku, dítě naštěstí žena držela v náručí

Opilý řidič Oplu narazil do kočárku, dítě naštěstí žena držela v náručí

Tachovští dopravní policisté přijali v neděli oznámení o nehodě, která se stala kolem 19:30 hod. v obci Stříbro. Gagarinovou ulicí jel s vozidlem Opel Zafira 42letý Muž.

Řidič vlivem silné opilosti nezvládl řízení automobilu a najel na pravý okraj vozovky, kde svůj vůz Škoda Octavia combi zaparkovala 28letá žena. Ta se právě nacházela se svým malým dítětem v blízkosti zaparkované octavie, ze které vyložila dětský kočárek, do jehož přední části podnapilý řidič s oplem narazil. Po nárazu pokračoval řidič dál v jízdě, kdy po několika metrech zastavil.

Poškozená žena událost oznámila stříbrským policistům, kteří na místo přijeli a s řidičem provedli dechovou zkoušku. Její výsledek byl pozitivní. Přístroj naměřil nejprve 2,96 promile alkoholu, opakovaným měřením byly zjištěny hodnoty 2,99 a 2,95 promile alkoholu. Na základě pozitivních výsledků byl řidič převezen na lékařské vyšetření a opakovaný odběr krve, neboť uvedl, že část alkoholu požil před nehodou, avšak větší množství požil po nehodě.

Výsledky lékařského vyšetření a odběrů krve, na které dopravní policisté nyní čekají, potvrdí či vyloučí řidičovo tvrzení. Oznamovatelka si stěžovala na bolest prvé ruky, ve které kočárek v době nárazu držela, a tak byla z místa převezena do nemocnice na vyšetření.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG