Passat skončil po nehodě na Jindřichohradecku na Škodě Citigo | Týdeník Policie

Passat skončil po nehodě na Jindřichohradecku na Škodě Citigo

Passat skončil po nehodě na Jindřichohradecku na Škodě Citigo

Dopravní policisté z J.Hradce prošetřují dopravní nehodu ke které došlo dne 8. října 2019 v 14:25 hodin.

Řidič osobního automobilu VW Passat jel ve směru od obce Břilice do obce Dunajovice, kdy pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost svého vozidla stavu a povaze vozovky, která byla toho času mokrá. Po průjezdu zatáčky nezvládl řízení, čímž se dostal do protisměrné části vozovky, kde vyjel s vozidlem mimo vozovku.

V důsledku vyjetí vozidla došlo k vymrštění přední části vozidla a následnému pádu na přední část protijedoucí vozidla Škoda Citigo. V důsledku střetu vozidel došlo patrně k lehkému zranění řidičky osobního vozidla Škoda Citigo, která byla následně převezena vozidlem RZS do nemocnice v Č. Budějovicích.

U obou řidičů byla policisty provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Na vozidle VW Passat vznikla hmotná škoda ve výši nejméně 20 000 korun. Na vozidle Škoda Citigo vznikla hmotná škoda nejméně 50 000 korun. Policisté dále zjistili, že vozidlo VW Passat nemělo platnou technickou kontrolu. Dopravní policisté se nehodou i nadále zabývají.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG