Pátrání po pohřešovaném seniorovi na Kutnohorsku je zatím bezvýsledné, nasazen byl vrtulník s termovizí i psovodi

Pátrání po pohřešovaném seniorovi na Kutnohorsku je zatím bezvýsledné, nasazen byl vrtulník s termovizí i psovodi

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci a pomoc při pátrání po pohřešovaném muži (Jaroslav Vebr).

Šestaosmdesátiletý muž z Kutnohorska byl naposledy viděn ve středu 2. ledna 2019 v 19 hodin v místě bydliště v obci Schořov. Do současné doby se však nevrátil domů, nepodal o sobě žádnou zprávu a není kontaktní. Blízcí příbuzní se snažili muže nalézt sami. Když ale vyčerpali všechny možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii.

Senior je vysoký 180 – 185 cm, má hubenou postavu. Barva vlasů šedá. Pohřešovaný se léčí s vysokým krevním tlakem. Oblečen pravděpodobně do tmavě šedého svetru, světle šedých kalhot a údajně do modré zimní bundy. Na nohách černé zimní kotníkové boty.

Policisté po pohřešovaném vyhlásili celostátní pátrání. V současné době prohledávají okolí bydliště a prověřují zdravotnická zařízení. Do pátrací akce byl také zapojen vrtulník s termovizí. Veškeré dostupné informace i s jeho popisem byly předány policejním hlídkám a městským strážníkům.

Žádáme občany, kteří mají jakékoli informace o tom, kde by se pohřešovaný mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158 nebo na číslo čáslavského obvodní oddělení 974 875 710.

Kriminalisté děkují veřejnosti za spolupráci a důrazně opakovaně upozorňují, pokud budete kohokoli pohřešovat, sdělte tuto skutečnost policistům co nejdříve, prvních 24 hodin je klíčových a životně důležitých!

Foto: Policie ČR

Motorkář u Drásova zemřel poté, co narazil do odbočujícího Peugeotu

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve ...

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve směru od Příbrami na Sedlčany odbočovala vlevo na účelovou komunikaci k obci Skalka, ...

Mladík na D1 havaroval s nákladním vozem, na dálnici unikla kyselina sírová

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. ...

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. Osmnáctiletý řidič se podle zjištění policistů nevěnoval řízení a vjel mimo ...

Pachatelé ve Starém Městě vyrvali ze zdi trezory a rozřezali je. Z firmy si odnesli více než milion korun

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ...

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ve Starém Městě. Z místa si totiž odnesli více než milion korun. K události ...

Size: XS SM MD LG