Po nehodě dvou vozů ve Starých Hamrech vyprošťovali hasiči dva zaklíněné | Týdeník Policie

Po nehodě dvou vozů ve Starých Hamrech vyprošťovali hasiči dva zaklíněné

Po nehodě dvou vozů ve Starých Hamrech vyprošťovali hasiči dva zaklíněné

V neděli 10. února 2019 v 10:52 byla na operační středisko HZS MSK nahlášena dopravní nehoda dvou osobních automobilů, která se stala v katastru obce Staré Hamry v okrese Frýdek-Místek.

Na místo události byli okamžitě povoláni profesionálních hasiči ze stanice Frýdek-Místek spolu s dobrovolnými kolegy z obce Staré Hamry s celkem dvěma cisternami.

Při příjezdu první jednotky na místo nehody byly ve vozidle zaklíněné dvě osoby, které museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Celkem u nehody došlo ke zranění tři osob.

Hasiči po vyproštění obou osob asistovali přítomným posádkám zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje s ošetřením zraněných osob a s následným transportem dvou osob do připravených sanitních vozů a jedné osoby do vrtulníku letecké záchranné služby Moravskoslezského kraje.

Po zdokumentování dopravní nehody Polici České republiky provedly jednotky odtažení a naložení havarovaných vozidel na vozidlo odtahové služby, uklidili a zprovoznili komunikaci a následně se vrátily zpět na své domovské základny.

Po dobu vyprošťování a ošetřování zraněných osob byla silnice v obou směrech uzavřena. Během vyšetřování a úklidu nehody byla silnice průjezdná kyvadlově a to až do doby úplného odklizení nehody.

Foto: HZS MSK

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG