Po nehodě ve Zlíně tlačil vlak před sebou osobní auto několik desítek metrů

Po nehodě ve Zlíně tlačil vlak před sebou osobní auto několik desítek metrů

Krátce před jedenáctou hodinou večerní se stala dopravní nehoda ve Zlíně na ulici Podvesná. Zde řidička vjela do kolejiště v době, kdy tudy projížděl vlak ve směru od Vizovic na Otrokovice. Po nárazu vlak táhl auto několik desítek metrů.

Oznámení o nehodě přijalo krajské operační středisko hasičů v jedenáct hodin a na místo vyslalo jednotku za stanice Zlín. Po příjezdu na místo velitel zásahu průzkumem zjistil, že ve vozidle jsou zaklíněny dvě zraněné osoby. Ihned začali s jejich vyproštěním. Ve spolupráci se záchranáři muže a ženu z vozidla dostali ven z poničeného vozidla a předali je do péče posádce záchranářů, kteří je transportovali do nedaleké krajské nemocnice.

Na místo se dostavili drážní hasiči z Přerova a Brna, kteří si převzali šetření této události. Zlínští hasiči se tak o půlnoci vrátili zpět na svou stanici.

Foto: HZS ZLK

Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG