Poctivá nálezkyně v Brně odevzdala strážníkům peněženku s 57 tisíci | Týdeník Policie

Poctivá nálezkyně v Brně odevzdala strážníkům peněženku s 57 tisíci

Poctivá nálezkyně v Brně odevzdala strážníkům peněženku s 57 tisíci

O peníze, za které se dá pořídit dvoutýdenní all inclusive dovolená na Kapverdských ostrovech nebo třeba zlatý prsten s ametystem a diamanty přišel v pátek padesátiletý muž.

Jeho štěstím bylo, že ztracenou peněženku jako první objevila poctivá nálezkyně, která ji odevzdala hlídce městské policie.

Strážníci peněženku odnesli na služebnu, kde její obsah vyskládali na stůl a po důkladném sečtení všech eur a českých korun dospěli k částce 57 499 korun.

Protože kromě dokladů a platebních karet v peněžence našli i kontakt na majitele, domluvili s ním převzetí na služebně. Dříve než své věci dostal, do nejmenších detailů popsal vzhled peněženky i celý obsah a správně také tušil, kde ji zapomněl.

Strážníkům poděkoval a s viditelnou úlevou jim potvrdil, že v peněžence nic nechybí. Hlídce zároveň naznačil, že se chce setkat s poctivou nálezkyní.

Foto: MP Brno

Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG