Dopravní policisté vyjížděli ve středu, okolo deváté hodiny dopolední, k nehodě osobního vozidla v ulici Svatovítská ve Starém Městě. Pětasedmdesátiletý řidič vozidla Škoda Octavia nepřizpůsobil rychlost při průjezdu levotočivou zatáčkou, nezvládl řízení a narazil pravou přední částí do zaparkovaného vozidla.
Po střetu se vozidlo převrátilo na bok. Senior si havárií způsobil zranění, se kterými byl převezen do Uherskohradišťské nemocnice k ošetření.
Dechová zkouška u něj vykázala půl promile alkoholu. Nyní mu ve správním řízení hrozí až pětadvacetitisícová pokuta, zákaz řízení až na 18 měsíců a přičtení 6 bodů.
