Policisté hledají podezřelého, který měl v Sokolově okrást špatně se pohybující ženu | Týdeník Policie

Policisté hledají podezřelého, který měl v Sokolově okrást špatně se pohybující ženu

Policisté hledají podezřelého, který měl v Sokolově okrást špatně se pohybující ženu

Sokolovští policisté řeší případ krádeže, ke kterému došlo dne 17. 2. 2019 v době kolem 15:00 hodin po příjezdu rychlíku Krušnohor ze směru Praha (Ostrov nad Ohří) – Sokolov.

V železniční stanici Sokolov v blíže nezjištěný okamžik, zřejmě během vystupování z vagonu, na cestě od vagonu ke schodišti nebo na schodech z nástupiště, měl neznámý pachatel využít skutečnosti, že žena měla na zádech batoh na zip a špatně se pohybovala, tudíž nemohla batohu věnovat řádnou pozornost. Neznámý pachatel rozepl její batoh a odcizil z něj pouzdro, ve kterém byl mobilní telefon a osobní doklady poškozené. Tímto jednáním jí tak způsobil škodu v oznámené výši přesahující částku 5 000 Kč.

Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při ztotožnění muže na videu, který se pohyboval v těsné blízkosti poškozené ženy a jako svědek by mohl přispět k objasnění případu.

Muž je věku kolem 30 – 35 let, štíhlé postavy, vysoký cca 185 cm. Má středně dlouhé černé vlasy, velké oči a ve tváři jizvy po akné. Na sobě měl světlé pravděpodobně teplákové kalhoty, světlou mikinu s nápisy, tmavou bundu a tmavou sportovní obuv. V ruce měl velkou maskáčovou tašku.

Jakékoliv informace k muži na videu, které pomohou policistům při ztotožnění, volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.


Pátrací akce po pohřešovaném seniorovi u Valašských Klobouk měla šťastný konec

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu ...

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu Královec u Valašských Klobouk, kde byl na procházce. Oznámení o zmizení ...

Více než 200 litrů pálenky chtěl vyměnit za traktor, cestou si ho ale všimli celníci

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole ...

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole jihomoravští celníci. Při rutinní kontrole na dálnici D46 ve směru na Olomouc si ...

Převrácený náklaďák skončil po nehodě u Kfel pod mostem

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. ...

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. Provoz na silnici z Karlových Varů na Plzeň byl kvůli nehodě zcela ...

Size: XS SM MD LG