Policisté na Kroměřížsku zorganizovali dopravně bezpečnostní akci „Uzávěra komunikace – filtr“ | Týdeník Policie

Policisté na Kroměřížsku zorganizovali dopravně bezpečnostní akci „Uzávěra komunikace – filtr“

Policisté na Kroměřížsku zorganizovali dopravně bezpečnostní akci „Uzávěra komunikace – filtr“

Ve středu dopoledne se někteří z řidičů na Kroměřížsku setkali s policejními hlídkami.

Proběhla totiž policejní akce s názvem „Uzávěra komunikace – filtr“. Zaměřili jsme se při ní na účastníky silničního provozu a na jejich bezpečnost. Odhalováním závažných přestupků se snažíme předcházet nehodám a jejich mnohdy tragickým následkům. Při těchto důsledných kontrolách jsme pátrali také po hledaných osobách, odcizených věcech, nelegálně držených zbraních a střelivu.

Kontroly řidičů proběhly na dvou komunikacích ve městě Kroměříž a také v obci Cetechovice. Během tří pětačtyřicetiminutových bloků jsme zkontrolovali 205 vozidel a zjistili 12 přestupků proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích.

U jednoho řidiče odhalil drogový tester užití omamných a psychotropních látek. Další řidič se před jízdou posilnil alkoholem. Jednalo se o cyklistu, který nadýchal bezmála tři promile. Ostatní hříšníci řídili vozidla, která byla ve špatném technickém stavu, nebo neměli například potřebné doklady k řízení.

Foto: Policie ČR

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG