Policisté pátrají po muži, který se ve Vlašimi pokusil zaplatit nákup odcizenou platební kartou | Týdeník Policie

Policisté pátrají po muži, který se ve Vlašimi pokusil zaplatit nákup odcizenou platební kartou

Policisté pátrají po muži, který se ve Vlašimi pokusil zaplatit nákup odcizenou platební kartou

Vlašimští policisté pátrají po muži, který se dne 11. července letošního roku pokusil v jednom obchodním domě ve Vlašimi o platbu odcizenou kreditní kartou.

Během transakce muže zachytily nainstalované kamery a policisté tak znají jeho podobu. Vzhledem k tomu, že se doposud policistům nepodařilo muže vypátrat, žádají tak veřejnost o pomoc a spolupráci. Pátrají po muži, jehož zdánlivé stáří je 30 – 35 let. Je vyšší hubené postavy. Na hlavě má krátce střižené světlé vlasy a tou dobou černé sluneční brýle. Oblečen je do černého trika, přes které má rozepnutou kostkovanou košili. Na nohou má tmavé kalhoty. Přes pravé rameno nese černý batoh.

Platební kartu stejný den, tedy 11. července, odcizil dosud neznámý pachatel z vozidla, které řidička zaparkovala na volně přístupném pozemku v obci Sedmpány u zemědělského objektu. Od vozu se na chvíli vzdálila. Toho pachatel využil a do dopravního prostředku se vloupal. Z předního sedadla spolujezdce odcizil tašku s celým jejím obsahem, včetně platební karty.

Jakékoliv informace, které by přispěly ke ztotožnění muže, který se pokusil o platbu odcizenou kreditní kartou, přijmou policisté na telefonních číslech 974 871 750, 735 785 869. Využít můžete také linku tísňového volání 158.

Foto: Policie ČR

Na Svitavsku proběhla dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kamiony

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní ...

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní policie, služba cizinecké policie, Generální ředitelství cel, Centrum služeb pro ...

Policisté hledají vandala, který v Praze poškodil 13 zaparkovaných vozidel

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech ...

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech zaparkovaných v ulici náměstí 14. října v Praze. Na kamerovém záznamu je vidět ...

Size: XS SM MD LG