Policisté v Olomouci pátrají po pachateli krádeže jízdního kola. Nepoznáte ho? | Týdeník Policie

Policisté v Olomouci pátrají po pachateli krádeže jízdního kola. Nepoznáte ho?

Policisté v Olomouci pátrají po pachateli krádeže jízdního kola. Nepoznáte ho?

Policisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, a to v souvislosti s prověřováním případu krádeže tří jízdních kol, k nimž došlo v různých dnech, na stejném místě, na ulici Legionářské v Olomouci.

První z krádeží se stala 13. července 2019 v rozmezí od 14:00 hodin do 20:00 hodin, kdy dosud neznámý pachatel odcizil horské jízdní kolo zn. BCC Kross za předběžně 8 500 korun.

Druhá z krádeží na stejném místě se stala 24. července 2019, v době od 11:45 hodin do 14:45 hodin. V tomto případě neznámý pachatel odcizil horské jízdní kolo zn. Author Pegas za předběžně 8 000 korun.

Poslední z krádeží na stejném místě se stala 13. srpna 2019, v době od 16:57 hodin do 21:15 hodin. Neznámý pachatel v tomto případě odcizil pánské horské jízdní kolo zn. FORCE i s příslušenstvím. Škoda je odhadována na předběžně 5 000 korun.

Jak policisté zjistili, ve všech případech se měl na místě pohybovat stejný neznámý muž, který je zachycen na jedné z kamer.

Policistům se podařilo zajistit kamerový záznam, na němž je neznámý muž zachycen, společně s jeho fotografiemi.

Pokud by někdo z občanů muže z přiložených fotografií nebo videozáznamu poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění jeho totožnosti, ať prosím, kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 buď osobně, nebo telefonicky na adrese Sokolská 52, 771 36 Olomouc, na tel. č: 974 766 651, email: ol.oo.olomouc1.stsl@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Foto: Policie ČR

V Krkonoších hořela horská chata, hasiči se na místo dostávali na skútrech a rolbami

Hlášení o požáru rekreačního objektu v těžko přístupném horském terénu v blízkosti sjezdovky Javor přijalo krajské ...

Hlášení o požáru rekreačního objektu v těžko přístupném horském terénu v blízkosti sjezdovky Javor přijalo krajské operační a informační středisko HZS KHK v neděli 15. 12. 2019 v 18:35 hod. ...

Hasiči celou neděli pokračovali v likvidaci požáru elektroodpadu v Sedlčanech

Zásah probíhal celou noc s tím, že intenzita hoření se postupně snižovala. Ráno bylo rozhodnuto o vyslání ...

Zásah probíhal celou noc s tím, že intenzita hoření se postupně snižovala. Ráno bylo rozhodnuto o vyslání speciálního kombinovaného hasicího kontejneru ze stanice HZS Mladá Boleslav, ve kterém je ...

Policisté z Místního oddělení Ruzyně mezi sebou vybrali 18 tisíc korun. Peníze předali dětskému centru Paprsek

Již sedm let pořádají policisté z místního oddělení Ruzyně finanční sbírku pro dětské centrum Paprsek. Letos ...

Již sedm let pořádají policisté z místního oddělení Ruzyně finanční sbírku pro dětské centrum Paprsek. Letos mezi sebou vybrali 18 tisíc korun, které by měly posloužit ke zpříjemnění života a ...

Size: XS SM MD LG