Policistům na Chebsku ujížděl ve Fabii muž se zákazem řízení

Policistům na Chebsku ujížděl ve Fabii muž se zákazem řízení

Třicetiletý muž z Chebska měl dne 13. září 2018 v odpoledních hodinách řídit osobní motorové vozidlo značky Škoda Fabia v obci Mnichov ve směru na Mariánské Lázně.

Řidič vozidla nerespektoval výstražné a hlasové zařízení policejní hlídky a s vozidlem začal ujíždět. Během jízdy jel vysokou rychlostí a nerespektoval dopravní značení. Muž měl dojet do obce Služetín, kde nechal vozidlo odstavené u panelového domu a policistům začal utíkat. Ti řidiče během chvilky doběhli a zadrželi.

Následným šetřením policisté zjistili, že muži vozidlo nepatří a bez svolení své sestry si vzal klíče od vozidla a odjel s ním. Svého jednání se 30letý muž dopustil i přesto, že mu Městský úřad v Mariánských Lázních uložil trest spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel.

Policisté z obvodního oddělení Teplá sdělili muži podezření se spáchání přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a přečinu Neoprávněné užívání cizí věci.

Podezřelému v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky.


Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG