Poškozením tubusu metra na Bořislavce vznikla údajně škoda ve výši 10 milionů korun

Poškozením tubusu metra na Bořislavce vznikla údajně škoda ve výši 10 milionů korun

Oznámení přijala pražská policie prostřednictvím tísňové linky 158 krátce po 9. hodině ráno.

Na místo zamířily nejbližší policejní hlídky i výjezdová skupina kriminalistů a odborník na statiku. Ten po odborném posouzení konstatoval, že k narušení samotné statiky nedošlo a obnovení provozu metra nic nebrání.

Vyšetřovatelé zatím ve spolupráci s pracovníky dopravního podniku a realizátorem stavby celou událost podrobně zadokumentovali. U pracovníků stavby policie provedla nezbytnou orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která byla negativní.

Okolnosti celého případu jsou tak předmětem dalšího vyšetřování. V tuto chvíli zatím nebyla stanovena žádná trestně právní kvalifikace. Způsobená škoda se podle prvotních odhadů pohybuje ve výši cca 10 milionů korun.

Foto: Týdeník Policie

Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG