Pražská zásahová jednotka zadržela podezřelé v případu zmizení partnerského páru z Dejvic | Týdeník Policie

Pražská zásahová jednotka zadržela podezřelé v případu zmizení partnerského páru z Dejvic

Pražská zásahová jednotka zadržela podezřelé v případu zmizení partnerského páru z Dejvic

Ve středu 4. září zadrželi policisté ze Zásahové jednotky KŘP hl. m. Prahy poblíž stanice metra Nové Butovice dvojici podezřelých.

Zadržení proběhlo na základě předchozího vyšetřování ze strany kriminalistů z 1. oddělení pražského krajského ředitelství, tedy takzvané „mordparty“.

Kriminalisté se zabývají zmizením partnerského páru z Dejvic. Jeho pohyb byl ve voze naposledy zaznamenán na dálnici D1. Od té doby se po dvojici slehla zem.

O něco později bylo v Maďarsku nalezeno auto zmizelého páru, u kterého však chyběly registrační značky, a jehož interiér byl politý neznámou chemikálií.

Kriminalisté při vyšetřování narazili na dvojici čtyřiadvacetiletých mužů, z nichž jeden měl podle nich spáchat vraždu a druhý z nich podvod. Ten se měl týkat nemovitosti zmizelé ženy. Oba již byli za zmíněné trestné činy obviněni.

„Účelem podvodného jednání bylo získání majetkového prospěchu,“ řekl v pondělí novinářům vedoucí 1. oddělení pan Josef Mareš.

Těla zmizelého páru se doposud nepodařilo najít. Kriminalisté se případem i nadále zabývají.


Pražští strážníci dopadli další řidiče pod vlivem alkoholu

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, ...

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, druhý pro změnu usnul v zaparkovaném autě a to pak nabouralo do jiného. „To ...

Po střetu s Peugeotem v Ostravě vykolejila tramvaj

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v ...

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v Ostravě-Třebovicích, která narazila do odbočujícího osobního auta Peugeot a tlačila ...

Opilému mladíkovi se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel, že ho někdo přepadl

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, ...

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, který policistům uvedl, že byl na Pražské ulici přepaden dvěma jemu neznámými ...

Size: XS SM MD LG