Pražští policisté pátrají po dvou mladících, kteří poškodili zaparkované policejní auto

Pražští policisté pátrají po dvou mladících, kteří poškodili zaparkované policejní auto

Poškodit cizí majetek, v tomto případě policejní auto, jim zřejmě přišlo jako super zábava. Teď jim za to hrozí jeden rok vězení.

Policisté ze služebny v Benediktské ulici v Praze pátrají po dvojici mladíků, kteří jim poškodili služební vůz. Při této kratochvíli se nejprve mladíci u vozidla fotili. Pak ale jeden z nich u auta ulomil zpětné zrcátko, což mu ale zřejmě přišlo málo hrdinské.

Zanedlouho proto vyskočil přes kapotu motoru na střechu vozu, kde buď imitoval, nebo se přímo snažil, utrhnout majáky. Když se mu to nepovedlo, z auta seskočil a z místa i s „parťákem“ utekli neznámo kam.

Byť se na první pohled nestalo nic hrozného, i tak svým jednáním způsobili hledaní na policejním voze škodu vyčíslenou na bezmála třicet tisíc korun. Z toho důvodu prošetřují policisté celou událost pro podezření z přečinu poškození cizí věci.

Mladíky se ale policistům do této doby ztotožnit a vypátrat nepodařilo. Proto se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

Prosíme každého, kdo mladíky na záběrech bezpečnostní kamery poznává, aby nám informace k totožnosti hledaných, případně místu jejich pobytu či pohybu předal prostřednictvím linky tísňového volání 158.


Skútrista se ve Střítěži nad Bečvou střetl s traktorem

V pátek ráno v obci Střítež nad Bečvou došlo ke srážce muže na skútru a traktoru. Motocyklista utrpěl těžké ...

V pátek ráno v obci Střítež nad Bečvou došlo ke srážce muže na skútru a traktoru. Motocyklista utrpěl těžké zranění. Dopravní policisté a kriminalisté nadále zjišťují informace k páteční ...

Opilá motorkářka bez přilby se u Luhačovic čelně střetla s protijedoucí Octavií

V pátek po devatenácté hodině došlo v Pozlovicích u Luhačovic k závažné dopravní nehodě motocyklu a osobního ...

V pátek po devatenácté hodině došlo v Pozlovicích u Luhačovic k závažné dopravní nehodě motocyklu a osobního vozidla Škoda Octavia zaviněné vysokým množstvím alkoholu, které kolovalo v těle ...

Řidič Passatu se na přejezdu ve Vrchlabí střet s vlakem, nehoda se obešla bez zranění

V pátek 19. července krátce po 17. hodině došlo na železničním přejezdu v ulici K Mlékárně ve Vrchlabí ke srážce ...

V pátek 19. července krátce po 17. hodině došlo na železničním přejezdu v ulici K Mlékárně ve Vrchlabí ke srážce vlaku s osobním vozidlem VW Passat. Podle prvotního šetření řidič vozidla s ...

V centru Prahy měl u dětského hřiště onanovat muž, podezřelého dopadli strážníci ještě s rozepnutým poklopcem

Díky přesnému popisu oznamovatelky zadržela hlídka strážníků podezřelého muže během pár minut. Velký podíl na ...

Díky přesnému popisu oznamovatelky zadržela hlídka strážníků podezřelého muže během pár minut. Velký podíl na zadržení má také operátor kamerového systému. Tlustý zlatý řetěz kolem krku, ...

Size: XS SM MD LG