Při nehodě policejního vozu u Trněného Újezdu na Berounsku byli zraněni dva policisté | Týdeník Policie

Při nehodě policejního vozu u Trněného Újezdu na Berounsku byli zraněni dva policisté

Při nehodě policejního vozu u Trněného Újezdu na Berounsku byli zraněni dva policisté

Prvosledová policejní hlídka z Územního odboru Praha venkov – západ mířila v sobotu ráno na pomoc napadené posádce záchranné služby.

Záchranáře podle oznámení napadl agresivní muž. Policisté na místo zamířili se zapnutými majáky.

Na silnici mezi Mořinou na Berounsku a Kuchařem, na úrovni Trněného Újezdu, bohužel došlo k havárii služebního vozidla, přičemž vůz vyjel ze silnice a narazil boční částí do stromu.

Na místo okamžitě zamířili řevničtí profesionální hasiči, záchranáři z řevnického Trans Hospitalu PLUS a ZZS Středočeského kraje a další hlídky Policie ČR, včetně obvodního oddělení, či Dopravního inspektorátu z Berouna.

Dvoučlenná hlídka utrpěla při nehodě zranění. Policista, stejně jako jeho kolegyně, skončil v péči záchranářů. Ti pak dvojici po ošetření převezli do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice. Oba policisté byli při vědomí a mimo ohrožení života.

Silnice byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření. K původnímu případu napadení posádky záchranné služby zamířila jiná hlídka.

Foto: Týdeník Policie

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG