Při nehodě tří vozidel u Moravských Budějovic zemřeli dva lidé | Týdeník Policie

Při nehodě tří vozidel u Moravských Budějovic zemřeli dva lidé

Při nehodě tří vozidel u Moravských Budějovic zemřeli dva lidé

K tragické nehodě došlo dne 26. září před osmou hodinou večer na silnici první třídy číslo 38 mezi obcemi Lažínky a Vesce u Moravských Budějovic.

Z dosud nezjištěných příčin se zde na rovném úseku komunikace střetla 3 vozidla. Na místo ihned vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému, které prováděly záchranné a vyprošťovací práce. Při dopravní nehodě utrpěly 2 osoby zranění, kterým na místě podlehly.

Jednalo se o šestačtyřicetiletého a sedmapadesátiletého muže. Další dvě osoby, které při dopravní nehodě utrpěly zranění, byly převezeny do nemocničního zařízení. Silnice byla po dobu šetření dopravní nehody zcela uzavřena a byly stanoveny objízdné trasy přes okolní obce.

Doprava se podařila obnovit po druhé hodině ráno. Příčina a okolnosti nehody, stejně tak jako míra zavinění, jsou předmětem dalšího prověřování.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG