Při nehodě u Litic zemřel řidič Renaultu | Týdeník Policie

Při nehodě u Litic zemřel řidič Renaultu

Při nehodě u Litic zemřel řidič Renaultu

Ve čtvrtek krátce před půl osmou hodinou ráno došlo k tragické dopravní nehodě, při které vyhasl jeden lidský život. Na místě dopravní nehody zasahovaly všechny složky IZS.

Osobní vozidlo tovární značky Ford 43letého řidiče jelo po silnici I/27 ve směru od sjezdu z přivaděče u Litic směrem k ulici Řepná. Na křižovatce nedal řidič s největší pravděpodobností přednost a chtěl s vozidlem odbočit vlevo směrem na Radobyčice.

Při tom došlo ke střetu s osobním vozidlem tovární značky Renault 56letého řidiče, který jel po vozovce ulice Řepná (označena jako hlavní pozemní komunikace) směrem od Litic na Radobyčice. Vozidlo Renault bylo následkem střetu odhozeno do protisměrné části vozovky, kde právě projíždělo nákladní vozidlo tovární značky Daf 43letého řidiče, který jel ve směru od od Radobyčic na Litice. Došlo k čelnímu střetu mezi vozidly.

Při nehodě došlo ke zranění 56letého řidiče z vozidla Renault, který na následky utrpěných zranění na místě zemřel. Jiné zranění na místě nebylo hlášeno ani zjištěno. Policisté na místě u řidičů provedli dechové zkoušky a testy na zjištění přítomnosti omamných či návykových látek s negativním výsledkem.

Vzniklá hmotná škoda na vozidlech a věcech je předběžně vyčíslena přes 200 000 korun. Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření. Policisté v místě nehody regulují provoz až do doby jejího ukončeného šetření.


Pražští strážníci dopadli další řidiče pod vlivem alkoholu

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, ...

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, druhý pro změnu usnul v zaparkovaném autě a to pak nabouralo do jiného. „To ...

Po střetu s Peugeotem v Ostravě vykolejila tramvaj

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v ...

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v Ostravě-Třebovicích, která narazila do odbočujícího osobního auta Peugeot a tlačila ...

Opilému mladíkovi se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel, že ho někdo přepadl

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, ...

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, který policistům uvedl, že byl na Pražské ulici přepaden dvěma jemu neznámými ...

Size: XS SM MD LG