Při střetu čtyř vozidel u Dubu nad Moravou zemřeli tři lidé | Týdeník Policie

Při střetu čtyř vozidel u Dubu nad Moravou zemřeli tři lidé

Při střetu čtyř vozidel u Dubu nad Moravou zemřeli tři lidé

Ve čtvrtek 11. července 2019 krátce po sedmnácté hodině jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě na silnici č. 435 mezi obcemi Charváty a Dub nad Moravou.

Policisté po příjezdu na místo zjistili, že došlo k dopravní nehodě čtyř motorových vozidel (dvou dodávkových vozidel a dvou osobních vozidel). Ve vozidlech cestovalo celkem devět osob. Osm jich bylo zraněno, z toho bohužel tři osoby na místě zemřely. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti jsou v šetření.

Silnice byla v místě nehody po dobu šetření uzavřena. Veškerá doprava byla odkloněna přes obce Bolelouc a Tučapy. Provoz na komunikaci byl zcela obnoven ve dvaadvacet hodin.

Zpráva HZS OLK:
Tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly ve čtvrtek 11. července v podvečer u tragické dopravní nehody na silnici z Charvát do Dubu nad Moravou.

Došlo zde ke srážce čtyř motorových vozidel, dvou osobních automobilů a dvou dodávek. Tři lidé zemřeli, pět se zranilo.

Hasiči na místě vyprošťovali zaklíněné osoby z automobilů a asistovali při jejich ošetřování zdravotnické záchranné službě. Prostor také protipožárně zabezpečili, zajistili a stabilizovali havarovaná vozidla. Následně je odstranili z komunikace a pomohli naložit na odtahové speciály.

Dva vozy vytáhli z příkopu pomocí speciální techniky. Sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny. Místo nehody si převzala Policie ČR. Na náročném zásahu se podíleli nejenom profesionální hasiči z olomoucké stanice, ale také dvě jednotky dobrovolných hasičů z Dubu nad Moravou a Tovačova.

Odkazy

Foto: HZS OLK

Pátrací akce po pohřešovaném seniorovi u Valašských Klobouk měla šťastný konec

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu ...

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu Královec u Valašských Klobouk, kde byl na procházce. Oznámení o zmizení ...

Více než 200 litrů pálenky chtěl vyměnit za traktor, cestou si ho ale všimli celníci

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole ...

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole jihomoravští celníci. Při rutinní kontrole na dálnici D46 ve směru na Olomouc si ...

Převrácený náklaďák skončil po nehodě u Kfel pod mostem

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. ...

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. Provoz na silnici z Karlových Varů na Plzeň byl kvůli nehodě zcela ...

Size: XS SM MD LG