Při střetu dvou vozů u Dolní Lhoty zemřeli dva lidé | Týdeník Policie

Při střetu dvou vozů u Dolní Lhoty zemřeli dva lidé

Při střetu dvou vozů u Dolní Lhoty zemřeli dva lidé

V neděli 4. srpna 2019 jel pětaosmdesátiletý muž z Klatov s vozidlem značky VW Polo od obce Dolní Lhota ke křižovatce s komunikací II. třídy číslo 191 a III. třídy číslo 19123.

Kolem devatenácté hodiny, došlo ke střetu s přijíždějícím vozidlem značky Honda Civic, se kterým jel řidič po hlavní komunikaci, ve směru od Klatov na Janovice nad Úhlavou.

Řidič s vozidlem značky Honda se po nárazu dostal do smyku. Následně s vozidlem přejel do protisměru, kde se levým bokem střetlo s přední části vozidla značky Dacia Logan, přijíždějícím od Janovic nad Úhlavou na Klatovy.

Při dopravní nehodě spolujedoucí z vozidla značky Honda, šestadvacetiletá žena z Klatovska, utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela.

Řidič z vozidla Honda, šestadvacetiletý muž z Klatovska, byl se zraněním letecky transportován do nemocnice, kde na následky zranění zemřel.

Z vozidla Dacia řidič i spolujedoucí utrpěli zranění a byli převezeni do zdravotnického zařízení k ošetření.

U dvou řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky a u řidiče z vozidla Honda nemohla být provedena, vzhledem k jeho zdravotnímu stavu.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti.

Policie příčinu i okolnosti dopravní nehody dále šetří.

Foto: Policie ČR

Hasiči vyprošťovali v Raduni kamion, který skončil i s nákladem štěrku v příkop

Tři jednotky hasičů se postupně zapojily do odstraňování následků nehody, ke které došlo v pátek 16. srpna 2019 na ...

Tři jednotky hasičů se postupně zapojily do odstraňování následků nehody, ke které došlo v pátek 16. srpna 2019 na úzké silnici z Raduně do Komárova na Opavsku. Nehoda byla na operační ...

Muž se po odsouzení ukrýval ve Francii, při pokusu o eskortu do ČR předstíral zdravotní potíže a snažil se sebepoškozovat

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ...

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne ...

Náchodští strážníci byli v pravý čas na pravém místě

Při kontrolní činnosti u Oblastní nemocnice Náchod, byla místní Městská policie v dopoledních hodinách v pravou ...

Při kontrolní činnosti u Oblastní nemocnice Náchod, byla místní Městská policie v dopoledních hodinách v pravou chvíli. Strážníci zaslechli u vchodu do nemocnice velkou ránu. Muži zákona ...

Size: XS SM MD LG