Při střetu motocyklu s osobním vozem v Bašce byli zraněni dva lidé | Týdeník Policie

Při střetu motocyklu s osobním vozem v Bašce byli zraněni dva lidé

Při střetu motocyklu s osobním vozem v Bašce byli zraněni dva lidé

Posádky ZZS MSK zasahovaly v úterý 9. dubna odpoledne u dopravní nehody automobilu a motocyklu na Frýdecko-Místecku. Volání k události z obce Baška přijali operátoři v sedmnáct hodin. Na pomoc ihned vyjela nejbližší posádka rychlé zdravotnické pomoci z Frýdlantu nad Ostravicí a vyslán byl ostravský vrtulník s leteckými záchranáři.

Jednatřicetiletý muž utrpěl při kolizi vážné poranění, zůstal však při vědomí. Posádky se postaraly o zafixování jeho poraněné dolní končetiny, podání léků a přípravu k transportu. Letečtí záchranáři přepravili pacienta do traumatologického centra ostravské Fakultní nemocnice.

Žena ve věku devětadvaceti let byla ošetřena s lehkým poraněním v oblasti hlavy a poté předána ve frýdecko-místecké nemocnici.

Foto: ZZS MSK

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG