Při střetu tří vozů v Kyjově zemřela řidička, další dva řidiči utrpěli vážná zranění | Týdeník Policie

Při střetu tří vozů v Kyjově zemřela řidička, další dva řidiči utrpěli vážná zranění

Při střetu tří vozů v Kyjově zemřela řidička, další dva řidiči utrpěli vážná zranění

V pondělí krátce před polednem se v Kyjově v ulici Boršovská střetla tři osobní vozidla.

Následkem této nehody by na místě měly být čtyři zraněné osoby, z nichž jedna byla ve vozidle zaklíněna a zraněna vážněji.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS včetně záchranářského vrtulníku. Zatím není známa příčina dopravní nehody, policisté začínají událost vyšetřovat a zjišťovat, jak k ní došlo. Komunikace byla obousměrně uzavřena, objízdná trasa vedla přes centrum města Kyjov.

Podle předběžného šetření mělo jedno z vozidel vyjíždět z vedlejší pozemní komunikace. Na hlavní silnici pak do něj zezadu narazilo jiné vozidlo a jedno z nich pak přejelo do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu se třetím vozidlem. Následkem těchto střetů došlo ke smrtelnému zranění řidičky a těžkým zraněním dvou řidičů. Přesná příčina a míra zavinění je předmětem dalšího vyšetřování a případných znalých posudků.

Policisté žádají případné svědky, kteří nehodu mohli vidět nebo místem těsně před ní projížděli, stejně jako majitelé palubních kamer, aby se ozvali na telefon 974 633 260 nebo na linku 158.

Foto: Policie ČR

Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG