Při útoku na ulici ve Stodůlkách byli pobodáni dva lidé, podezřelého zadržel policista z MOP Stodůlky | Týdeník Policie

Při útoku na ulici ve Stodůlkách byli pobodáni dva lidé, podezřelého zadržel policista z MOP Stodůlky

Při útoku na ulici ve Stodůlkách byli pobodáni dva lidé, podezřelého zadržel policista z MOP Stodůlky

V Neústupného ulici v pražských Stodůlkách došlo v pátek večer k incidentu, při kterém podle oznámení muž pobodal nožem dva lidi – muže a ženu.

Na místo okamžitě vyrazily posádky ZZS HMP, včetně Inspektora provozu, dvou lékařských posádek, RZP posádky, či posádky záchranářů – specialistů na urgentní medicínu. Dále k místu zamířilo velké množství hlídek Policie ČR.

Poblíž ulice Neústupného byla nalezena vážně zraněná (pobodaná) žena a také vážně zraněný (pobodaný) muž. Oba skončili v péči policistů a kolemjdoucích svědků a následně v péči záchranářů. Zraněná žena skončila po ošetření v motolské nemocnici a muž byl po ošetření převezen do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice.

Policisté okamžitě začali pátrat po okolí po útočníkovi. Podezřelého si všiml policista z MOP Stodůlky mezi ulicemi Fantova a Trávníčkova, přičemž podezřelého označil navíc kolemjdoucí svědek.

Dotyčný nereagoval na výzvy a hrozby namířenou střelnou zbraní, proto ho musel policista zpacifikovat. V tom mu pomohli následně i další kolegové, kteří dorazili na místo.

Okolí místa činu bylo v okruhu několika desítek metrů uzavřeno. Na místo vyrazily výjezdové skupiny SKPV z Prahy II. i z Krajského ředitelství. Se zajištěním okolí pomohli policistům z OHS, MOP a PMJ také policisté z SPJ Praha a kriminalisté.

Okolnosti celé události jsou nyní předmětem dalšího vyšetřování.

Foto: Týdeník Policie

Opilý senior se zákazem řízení naboural s Daewoo zezadu do kamionu

K dopravní nehodě na silnici I. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod došlo dne 17. září 2019 v 13:00 hodin. ...

K dopravní nehodě na silnici I. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod došlo dne 17. září 2019 v 13:00 hodin. Sedmašedesátiletý řidič osobního automobilu Daewoo Kalos jedoucí ve směru od obce ...

Mladého muže postihly u stanice metra v Praze křeče, při pádu si poranil hlavu

Mladého muže postihl záchvat křečí, při pádu si poranil hlavu. Strážníci mu poskytli první pomoc a přivolali ...

Mladého muže postihl záchvat křečí, při pádu si poranil hlavu. Strážníci mu poskytli první pomoc a přivolali záchranáře. Při běžné hlídkové činnosti v okolí stanice metra Vltavská si hlídka ...

Řidič alternativní přepravní služby nedokázal strážníkům na pražském letišti předložit doklady taxislužby, navíc má vysloven platný zákaz řízení

Řidič alternativní přepravní služby dopravil cestující na letiště i přes vydaný zákaz řízení. Strážníci ho naštěstí ...

Řidič alternativní přepravní služby dopravil cestující na letiště i přes vydaný zákaz řízení. Strážníci ho naštěstí odhalili. Při kontrole areálu Letiště Václava Havla v Praze si strážníci z ...

Size: XS SM MD LG