Při vykládce v Lutíně vyskočili z nákladního vozu dva migranti z Afghánistánu | Týdeník Policie

Při vykládce v Lutíně vyskočili z nákladního vozu dva migranti z Afghánistánu

Při vykládce v Lutíně vyskočili z nákladního vozu dva migranti z Afghánistánu

Ve středu před jedenáctou hodinou dopoledne jsme přijali oznámení o útěku dvou osob, které vyskočili z ložné plochy nákladního vozidla v areálu firmy v Lutíně.

Policisté na místo okamžitě vyrazili a za dvacet minut od oznámení obě osoby vypátrali. Jednalo se o dva muže bez dokladů, kteří uvedli, že jsou z Afganistánu a míří do západní Evropy. V současné době probíhá ztotožnění obou běženců.

Řidič (cizinec) nákladního vozidla uvedl, že jel ze Srbska do Belgie a v České Republice pouze vykládal část zboží. O běžencích v nákladovém prostoru nevěděl.

Policisté zjistili, že vozidlo s utečenci vjelo na území ČR ze Slovenské republiky, kam nejspíš budou oba běženci vráceni na základě mezinárodní smlouvy.


V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG