Při vyšetřování požáru a exploze domu v Lenoře mají pomoci znalecké posudky | Týdeník Policie

Při vyšetřování požáru a exploze domu v Lenoře mají pomoci znalecké posudky

Při vyšetřování požáru a exploze domu v Lenoře mají pomoci znalecké posudky

V souvislosti s vyšetřováním požáru bytového domu v obci Lenora jihočeští kriminalisté stále pracují na zjištění totožnosti osoby, která zde byla nalezena mrtvá a na prokázání její spojitosti s vyšetřovaným skutkem.

Výsledky nařízené soudní pitvy prokázaly, že se jednalo o muže. Jeho totožnost však potvrdí během několika týdnů až genetická expertiza.

Kriminalisté spolupracují rovněž s vyšetřovateli Hasičského záchranného sboru, aby určili příčinu požáru a výbuchu. V této souvislosti bylo zadáno několik znaleckých posudků a expertiz, jejichž výsledky je možné očekávat v řádu několika týdnů až měsíců.

V souvislosti s vyšetřovaným případem prověřují pracovníci Odboru vnitřní kontroly Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje informace o údajném oznámení na Policii České republiky, které zazněly od občanů v několika reportážích.

Foto: HZS JHČ

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG