Při záchraně sebevraha v Chomutově zkolaboval strážník, po převozu do nemocnice zemřel

Při záchraně sebevraha v Chomutově zkolaboval strážník, po převozu do nemocnice zemřel

V minulých dnech prolétla sítí zpráva o sebevrahovi, který chtěl ukončit svůj život za přivaděčem v ulici 17.listopadu v Chomutově. Na jeho záchranu vyrazilo mimo jiných i několik strážníků městské policie.

Pak už se informace médií lišily. I my cítíme, že se jako organizace, která je plná soudržných lidí, jež spojuje jedna uniforma a zásady, a co se den za dnem potýkají s větším či menším nebezpečenstvím, musíme k věci vyjádřit a potvrdit bolestnou zprávu.

Ohrožení života muže, jenž chtěl ukončit svůj život, pominulo poměrně záhy, ovšem záchranná služba skutečně převážela člověka, jehož stav byl více než vážný. Tento člověk byl jedním z nás, byl strážníkem, kterému během zákroku selhalo v jeho mladém věku zdraví a o jehož záchranu se nakonec snažili všichni přítomní.

Tento strážník svůj boj nakonec prohrál a my s velikou úctou, pokorou a smutkem vzdáváme jemu hold a soucítíme s jeho rodinou.


Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG