Pro pobodaného muže letěl do Kladna vrtulník LZS | Týdeník Policie

Pro pobodaného muže letěl do Kladna vrtulník LZS

Pro pobodaného muže letěl do Kladna vrtulník LZS

V ulici Obránců míru v Kladně – Kročehlavech došlo ve čtvrtek večer k incidentu mezi dvěma muži, přičemž jeden druhého pobodal.

Na místo okamžitě vyrazily hlídky Policie ČR a MP Kladno, včetně policejního psovoda, či výjezdu kladenských kriminalistů. Povolány byly posádky středočeských záchranářů z kladenského stanoviště a do vzduchu vzlétl vrtulník LZS Kryštof 01 z Prahy.

Policisté se strážníky zajistili místo pro přistání vrtulníku na nejbližším vhodném místě, kterým byla v tomto případě křižovatka ulic Unhošťská a Pražská. Záchranáři zraněného muže ošetřili a zajistili a poté jej přepravili ke zmíněné křižovatce, kde byl pacient přeložen na palubu vrtulníku.

Tím byl poté letecky přepraven do jedné z pražských nemocnic.

Policisté společně s psovodem a se strážníky prohledávali okolí místa činu. Mimo jiné zkontrolovali nájemníky nedaleké ubytovny.

Kriminalisté zajistili potřebné stopy a ohledali místo činu. Veškeré okolnosti celé události jsou předmětem dalšího vyšetřování. Po pachateli policisté pátrají.

Foto: Týdeník Policie

Provoz na dálnici D1 zastavil požár návěsu kamionu

Krátce po páté hodině ranní vyjížděli hasiči k hlášenému požáru návěsu na dálnici D1 nedaleko Hulína ve směru na ...

Krátce po páté hodině ranní vyjížděli hasiči k hlášenému požáru návěsu na dálnici D1 nedaleko Hulína ve směru na Brno. K události vyrazily dva cisternové vozy profesionálních hasičů ze ...

Policisté na Rokycansku vypátrali podezřelého z útoku v pražské tramvaji

Na základě vyhodnocení zajištěných stop na místě činu a operativním vyšetřováním kriminalisté zjistili totožnost ...

Na základě vyhodnocení zajištěných stop na místě činu a operativním vyšetřováním kriminalisté zjistili totožnost muže, který je podezřelý z útoku v tramvaji a vyhlásili ho do celostátního ...

Strážníci v Brně našli psa ve zbídačeném stavu. V kotci chybělo krmeni i voda, zvíře žilo ve vlastních výkalech

Podezřením z týrání psa se v tomto týdnu zabývali brněnští strážníci. V řečkovické zahradě našli v kotci obehnaném ...

Podezřením z týrání psa se v tomto týdnu zabývali brněnští strážníci. V řečkovické zahradě našli v kotci obehnaném mříží silně podvyživeného zlatého retrívra, který působil velmi zanedbaně. ...

Size: XS SM MD LG