Pro podezřelé z přepadení spořitelny na Skalce si došla zásahová jednotka

Pro podezřelé z přepadení spořitelny na Skalce si došla zásahová jednotka

V úterý dopoledne kriminalisté ze čtvrtého policejního obvodu dopadli dva muže (19 a 30), které viní z přepadení Spořitelny na Skalce.

Zadržení proběhlo ve spolupráci s pražskou zásahovou jednotkou, protože bylo podezření, že mohou být ozbrojení. U jednoho z nich policisté při prohlídce nalezli nůž a u druhého při domovní prohlídce tři plynové pistole.

Po zadržení oba muži skončili na služebně, kde se k loupeži přiznali a kriminalisté s nimi zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupež.

Starší z dvojice byl v minulosti odsouzen k pětiletému trestu odnětí svobody za sérii loupeží a v tuto chvíli byl na svobodě na podmínku. U tohoto muže soud akceptoval podnět na jeho vzetí do vazby. Mladší muž zatím trestaný nebyl a stíhaný je na svobodě.


Ostravští hasiči zachraňovali „bezpachově“ mladé srnky ze skruží

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k ...

Pouhých deset minut stačilo zkušeným profesionálním hasičům ze stanice HZS Moravskoslezského kraje Ostrava-Přívoz k záchraně dvou mladých srneček, které skončily v sobotu 20.7.2019 večer ve ...

V lese v Šumperku byl nalezen mrtvý cyklista

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé ...

K havárii cyklisty s tragickými následky došlo v pátek 19. července večer v Šumperku na ulici Reissově (u bývalé sanatorky). Bezvládného muže s kolem v lesním porostu si všimli náhodní ...

Size: XS SM MD LG