Z mostu nad dálnicí D2 u Blučiny na Brněnsku došlo ve středu, ze zatím neznámých příčin, k pádu ženy. Ta dopadla na dálnici D2, která musela být kvůli události uzavřena.
„Na místo jsme vyslali vrtulník a několik pozemních prostředků. V péči jsme měli ženu středního věku, která po pádu z výšky utrpěla závažná zranění. Po ošetření jsme s touto pacientkou letěli do Fakultní nemocnice Brno, kde jsme ji předali k další péči,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.
Záchranáři se museli postarat také o mladou ženu, a to pro akutní stresovou reakci. Po kontrolním vyšetření ji transportovali do Fakultní nemocnice Brno.
Okolnostmi celé události se nyní zabývají jihomoravští policisté.