První fotografie nových Tucsonů pro Policii ČR, Hyundai Motor Czech jich má dodat přes 800 | Týdeník Policie

První fotografie nových Tucsonů pro Policii ČR, Hyundai Motor Czech jich má dodat přes 800

První fotografie nových Tucsonů pro Policii ČR, Hyundai Motor Czech jich má dodat přes 800

Rychlostí blesku obletěla republiku překvapivá zpráva o tom, že společnost Hyundai Motor Czech vysoutěžila svou zatím největší zakázku v oblasti automobilů pro Policii ČR. Ve výběrovém řízení porazila Škodu Auto.

Firma tak má Policii ČR dodat celkem 809 vozidel Hyundai Tucson za celkovou částku 337 miliónů korun. V těchto dnech začala expedice prvních vozů z nošovické automobilky. Přepravu z nošovické automobilky zajišťuje firma Auto-Pari z Poděbrad.

Cena vozu Hyundai Tucson pro běžného zákazníka začíná na 539 tisících korunách, a to bez policejního vybavení. Zákazník si navíc případně připlatí za automatickou převodovku, případně za náhon na všechna čtyři kola.

Pro Policii ČR však společnost Hyundai Motor Czech dodá vozy za cenu 381 až 494 tisíc korun, a to včetně policejní výbavy, jejíž cena dosahuje hodnoty až 200 tisíc korun. Jak již v dubnu letošního roku uvedl server iDnes.cz, společnost poskytla policii slevu ve výši 60 až 72% oproti běžné ceně.

Ze zmiňovaných 809 vozidel má být celkem 652 vozů s benzinovým motorem 1,6 T-GDI o výkonu 130 kW a manuální převodovkou. Dalších 157 vozů pak má být s benzinovým motorem 1,6 T-GDI o výkonu 130 kW, s náhonem na všechna čtyři kola a s automatickou sedmistupňovou převodovkou.

Foto: Týdeník Policie

V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG