Ředitel zlínských strážníků si všiml hořícího vozu poblíž služebny, okamžitě běžel hasit | Týdeník Policie

Ředitel zlínských strážníků si všiml hořícího vozu poblíž služebny, okamžitě běžel hasit

Ředitel zlínských strážníků si všiml hořícího vozu poblíž služebny, okamžitě běžel hasit

Zápach kouře ucítil v pátek 27. září 2019 odpoledne ve své kanceláři ředitel Městské policie Zlín, Ing. Milan Kladníček, MBA.

Když tři minuty po půl páté otevřel okno a podíval se na ulici, spatřil u nedalekého bytového domu zaparkovaný osobní automobil s otevřenou kapotou, pod nímž byl vidět oheň.

Ředitel informoval stálé operační centrum MP Zlín a hned poté popadl nejbližší hasící přístroj a vyběhl k hořícímu vozu.

O několik vteřin později pak společně s majitelem vozu vyprázdnili do místa, odkud šlehaly plameny, obsah dvou hasících přístrojů, čímž se jim podařilo počínající požár zlikvidovat.

Vzápětí na místo dorazila republiková policie i dvě jednotky hasičů s vyšetřovatelem, který se pustil do zjišťování příčiny vzniku požáru.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG