Řidič Fordu narazil do zdi u vjezdu do Lochkovského tunelu, nehodu nepřežil | Týdeník Policie

Řidič Fordu narazil do zdi u vjezdu do Lochkovského tunelu, nehodu nepřežil

Řidič Fordu narazil do zdi u vjezdu do Lochkovského tunelu, nehodu nepřežil

Na Pražském okruhu, v vjezdu do Lochkovského tunelu, ve směru na Ruzyni, došlo v sobotu okolo 19:50 k havárii osobního automobilu Ford Focus. Ten vyjel z dálničního tělesa a čelně narazil do zdi vedle vjezdu do Lochkovského tunelu.

Na místo okamžitě vyjely hlídky Policie ČR, včetně Oddělení řízení dopravy, Oddělení dopravních nehod, či velitele policie z PMJ Praha. Dále k místu zamířily jednotky HZS Praha ze stanic Radotín a Modřany, velitel směny HZS Praha a posádky RZP, RV a Inspektor provozu ZZS HMP.

Po příjezdu složek IZS na místo bylo zjištěno, že se ve vozidle nachází zaklíněný třicetiletý řidič. Vůz byl značně zdeformován a hasičům zabralo delší dobu, než se jim podařilo muže pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostit ven. Přivolaný lékař už však u muže mohl konstatovat pouze smrt.

Byl uzavřen pravý jízdní pruh dálnice, a to kvůli zásahu složek IZS. Na místo dorazila výjezdová skupina SKPV a koroner ZZS HMP.

Kriminalisté společně s koronerem tělo muže ohledali a nehodu zadokumentovali. Veškeré příčiny a okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto: Týdeník Policie

Pátrací akce po pohřešovaném seniorovi u Valašských Klobouk měla šťastný konec

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu ...

Více jak sto policistů a hasičů pátralo několik hodin po jednaosmdesátiletém muži, který se ztratil v okolí vrchu Královec u Valašských Klobouk, kde byl na procházce. Oznámení o zmizení ...

Více než 200 litrů pálenky chtěl vyměnit za traktor, cestou si ho ale všimli celníci

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole ...

​Více než 200 litrů nelegálně přepravovaného ovocného destilátu zajistili v neděli večer při silniční kontrole jihomoravští celníci. Při rutinní kontrole na dálnici D46 ve směru na Olomouc si ...

Převrácený náklaďák skončil po nehodě u Kfel pod mostem

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. ...

Nákladní auto převážející štěrk havarovalo v úterý dopoledne na silnici I/20 u odbočky na Kfely u Horního Slavkova. Provoz na silnici z Karlových Varů na Plzeň byl kvůli nehodě zcela ...

Size: XS SM MD LG