Řidič Peugeotu srazil v Jičíně nezletilou dívku, ta skončila v bezvědomí | Týdeník Policie

Řidič Peugeotu srazil v Jičíně nezletilou dívku, ta skončila v bezvědomí

Řidič Peugeotu srazil v Jičíně nezletilou dívku, ta skončila v bezvědomí

Ve středu 4. září krátce před osmnáctou hodinou došlo na přechodu pro chodce v ulici 17. listopadu v Jičíně k vážné dopravní nehodě.

Třicetiletý řidič osobního motorového vozidla Peugeot v tu dobu jel ve směru od křižovatky s ulicí Smiřických ke křižovatce s ulicí Ruská. Ve stejném okamžiku ve směru od ulice Butovská k ulici Školní přecházela přes vyznačený přechod pro chodce nezletilá chodkyně.

Řidič s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost své jízdy aktuálním povětrnostním podmínkám, kdy měl být oslněn zapadajícím sluncem. Vozidlo následně porazilo nezletilou dívku, která po střetu zůstala v bezvědomí ležet na silnici.

Letecká záchranná služba z místa nehody transportovala těžce zraněnou dívku do nemocnice. Po dobu vyšetřování nehody policisté ulici 17. listopadu zcela uzavřeli a dopravu odkláněli do vedlejších ulic. Alkohol u řidiče vyloučila policisty provedená dechová zkouška. Celková škoda na majetku je předběžně vyčíslena na částku 60 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a samotná míra zavinění je v současné době předmětem dalšího šetření jičínských dopravních policistů.

Foto: Policie ČR

Pražští strážníci dopadli další řidiče pod vlivem alkoholu

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, ...

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, druhý pro změnu usnul v zaparkovaném autě a to pak nabouralo do jiného. „To ...

Po střetu s Peugeotem v Ostravě vykolejila tramvaj

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v ...

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v Ostravě-Třebovicích, která narazila do odbočujícího osobního auta Peugeot a tlačila ...

Opilému mladíkovi se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel, že ho někdo přepadl

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, ...

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, který policistům uvedl, že byl na Pražské ulici přepaden dvěma jemu neznámými ...

Size: XS SM MD LG