Na křižovatce ulic Průmyslová a Černokostelecká v Praze došlo v neděli k tragické dopravní nehodě. Při té se srazil osobní automobil se skútrem. Řidič skútru byl po nehodě v bezvědomí, kdy zůstal bezvládně ležet na silnici. Na místo ihned vyjely nejbližší hlídky Policie ČR.
Hasiči na místo vyslali jednotky HZS Praha ze stanice Strašnice a HZS DPP ze stanice Hostivař. Své posádky na místo vyslali také záchranáři.
„Řidiči skútru jsme poskytli první pomoc. V resuscitaci pokračovali záchranáři, ale bohužel, i přes veškerou jejich snahu, řidič svým zraněním podlehl,“ uvedla mluvčí hasičů Barbora Škodová.
Hasiči na místo vyslali posttraumatický tým. Nehodu zadokumentovali policisté, kteří nadále prověřují veškeré okolnosti jejího vzniku.