Řidič Suzuki nepřežil u Kralup nad Vltavou srážku s motorákem | Týdeník Policie

Řidič Suzuki nepřežil u Kralup nad Vltavou srážku s motorákem

Řidič Suzuki nepřežil u Kralup nad Vltavou srážku s motorákem

Na silnici mezi Kralupy nad Vltavou a Velvary došlo v pondělí ráno k vážné dopravní nehodě, při níž se na železničním přejezdu chráněném pouze výstražnými kříži čelně střetl osobní automobil Suzuki Vitara s motorovým osobním vlakem.

Osobní vůz jel směrem na Velvary, vlak jel proti němu směrem na Kralupy. Na železničním přejezdu došlo k čelnímu střetu, přičemž dvaašedesátiletý řidič osobního vozu zůstal zaklíněn uvnitř.

Na místo okamžitě vyjely posádky RZP a RV ZZS ASČR, dále hlídky OO PČR, DI PČR, výjezdová skupina SKPV ÚO Kladno a také jednotky HZS SČK ze stanic Kralupy nad Vltavou a Slaný, společně s HZS SŽDC ze stanice Kralupy nad Vltavou.

Přivolaný lékař již mohl u řidiče osobního vozu pouze konstatovat smrt. Zhruba 14 cestujících, kteří cestovali v osobním motorovém vlaku, vyvázlo bez zranění.

Silnice byla v místě nehody obousměrně uzavřena. Tělo řidiče automobilu museli vyprostit hasiči. Veškeré okolnosti a příčiny nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto: Týdeník Policie

Kriminalisté zaslali v případu střelby v Rychnově nad Kněžnou návrh na podání obžaloby pro trestný čin vraždy

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z ...

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z vraždy své 47leté manželky, ke které došlo 11. července 2019 v Rychnově nad Kněžnou v ...

Dva přestupci osočili pražské strážníky, že jsou pod vlivem alkoholu

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, ...

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, nejsou ničím výjimečným. Ročně se tento scénář odehraje v desítkách případů. V ...

Size: XS SM MD LG