Řidičce Felicie skočil za jízdy do klína vánoční kapr, s vozem narazila do sloupu | Týdeník Policie

Řidičce Felicie skočil za jízdy do klína vánoční kapr, s vozem narazila do sloupu

Řidičce Felicie skočil za jízdy do klína vánoční kapr, s vozem narazila do sloupu

V pondělí před 15. hodinou projížděla 62letá řidička osobního vozidla značky Škoda Felicia obcí Horní Police, když jí za jízdy skočil do klína vánoční kapr, kterého si vezla domů na přední sedačce spolujezdce v igelitové tašce uložené do lavoru.

Šokovaná žena v tu chvíli ztratila kontrolu nad řízením a vyjela do protisměru, kde nejprve srazila dopravní značku a potom nabourala do betonového sloupu.

Kuriózní havárie se bohužel neobešla bez zranění. Řidičku, která ve vozidle cestovala sama, zdravotníci z místa události transportovali vrtulníkem do nemocnice se zlomeninou v oblasti kotníku a s pohmožděným hrudníkem.

Z této zkušenosti se vážení motoristé poučte a živého vánočního kapra si při transportu vozidlem pořádně zajistěte. Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce !

Foto: Policie ČR

Kriminalisté zaslali v případu střelby v Rychnově nad Kněžnou návrh na podání obžaloby pro trestný čin vraždy

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z ...

Kriminalisté Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje ukončili v těchto dnech vyšetřování muže z vraždy své 47leté manželky, ke které došlo 11. července 2019 v Rychnově nad Kněžnou v ...

Dva přestupci osočili pražské strážníky, že jsou pod vlivem alkoholu

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, ...

Osoby, které se dopustí přestupku a místo uznání své chyby a přijmutí zodpovědnosti obviní strážníka z opilosti, nejsou ničím výjimečným. Ročně se tento scénář odehraje v desítkách případů. V ...

Size: XS SM MD LG