Chvíle nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Takto by se dal shrnout případ ze čtvrtečního odpoledne, který se odehrál v ulici Havelkova v Olomouci. Tohoto dne zde hlídka Městské policie Olomouc zjistila vozidlo, které stálo v pěší zóně mimo parkoviště. Jelikož se v blízkosti auta nikdo delší dobu nezdržoval, tak bylo na pravé přední kolo umístěno blokovací zařízení a vozidlo bylo náležitě označeno.
Ještě téhož odpoledne jsme na místo vyjížděli opakovaně a to tentokrát z popudu řidičky.
Na místě bylo zjištěno, že dotyčné se podařilo kousek i s nasazenou „botičkou“ popojet a tímto došlo k poškození auta.
Z tohoto důvodu byli na místo přivoláni kolegové ze státní policie a ti se celý případ převzali k dalšímu řešení.
