Seniorku měl na ulici v Brně pokousat pes na vodítku | Týdeník Policie

Seniorku měl na ulici v Brně pokousat pes na vodítku

Seniorku měl na ulici v Brně pokousat pes na vodítku

K hlídce městské policie kontrolující v sobotu dopoledne okolí Lužáneckého parku v Brně přispěchala seniorka a upozornila, že prý nedaleko pokousal pes starší ženu.

Strážníci okamžitě vyrazili na udané místo, kde našli čtyřiasedmdesátiletou ženu s krvácejícími šrámy na ruce i noze. Poskytnutí první pomoci žena odmítla, ale přislíbila, že se hned vydá kvůli ošetření do nedaleké nemocnice.

Zranění jí údajně způsobil středně velký kříženec, kterého vedl na vodítku osmadvacetiletý muž. Ten popis události potvrdil, a kromě dokladu totožnosti strážníkům předložil také očkovací průkaz. Případ dořeší správní orgán, kterému strážníci předali veškeré informace.

Foto: MP Brno

Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG