Strážníci společně s hasiči a veterinářem naháněli v Brně vietnamská prasátka | Týdeník Policie

Strážníci společně s hasiči a veterinářem naháněli v Brně vietnamská prasátka

Strážníci společně s hasiči a veterinářem naháněli v Brně vietnamská prasátka

Jak rychlá a mrštná dokážou být vietnamská prasátka, když mají volný prostor, se mohly v sobotu odpoledne přesvědčit nejen desítky návštěvníků lužáneckého parku.

Čtyři zvířata opustila krátce po poledni výběh patřící Veřejné zeleni a dlouhé hodiny pak trvalo, než se všechna podařilo dostat zpět.

Společně s hasiči a pracovníky Veřejné zeleně o to usiloval také odchytář městské policie a desítka strážníků. Někteří z nich na frekventovaných okolních silnicích usměrňovali dopravu, aby pobíhající zvířata neohrozila řidiče projíždějících vozidel.

I díky úkrytům v křovinách zvířata úspěšně oddalovala svůj návrat do ohrady. Neutuchající odhodlání jednoho prasátka musela zastavit až veterinářem zacílená narkotizační střela. Poslední prasátko se podařilo vrátit do ohrady po osmé hodině večerní, kdy celá akce skončila.


Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG