Městská policie v Berouně provádí odchyt různých zvířat, tentokrát se v pátek 22. května ráno jednalo o dva oslíky, kteří utekli své majitelce a vydali se na procházku po Berouně. Obě zvířata strážníci úspěšně odchytili.
Nakonec byli oba oslíci v pořádku předáni zpět majitelce, která byla poučena o povinnosti si svá zvířata řádně zajistit proti útěku.

