Strážníci v Týnu nad Vltavou nově nabízí řidičům pomoc v podobě boosteru pro startování vozidel | Týdeník Policie

Strážníci v Týnu nad Vltavou nově nabízí řidičům pomoc v podobě boosteru pro startování vozidel

Strážníci v Týnu nad Vltavou nově nabízí řidičům pomoc v podobě boosteru pro startování vozidel

Městská policie Týn nad Vltavou se dlouhodobě snaží o službu spoluobčanům, a pokud strážníci mohou, rádi pomohou. Nezřídka se v zimních obdobích stává, že se na nás lidé obrací s žádostí o pomoc při startování vozidla nebo strážníci tuto pomoc sami nabídnou.

Startování lidově „přes kabely“ však není vždy zcela možné nebo je krajně obtížné, kvůli pozici zaparkovaného vozidla nebo případnému umístění služebního vozidla. Z tohoto důvodu bylo do výstroje strážníků zařazeno další zařízení, jež bude, pevně doufáme, sloužit při výše popsaných nemilých okolnostech právě veřejnosti. Jedná se o startovací zařízení Booster P3 Evo max.

V případě, že necháte zapnutá světla, doběhne vás mrazivé počasí či jiné okolnosti, které vás připraví o „šťávu“ v baterii, nebojte se strážníky zkontaktovat na bezplatné lince 800 152 252, pokud nebudou zrovna na závažnějším výjezdu, rozhodně přijedou ku pomoci.

První použití boosteru
Dne 25. 1. 2019, se na strážníky MP Týn nad Vltavou obrátil s prosbou o pomoc jeden ze spoluobčanů, který nemohl nastartovat své vozidlo.

Strážníci vozidlo „nahodili“ během okamžiku a bylo po problému. Tímto si svou premiéru odbyl i již prezentovaný startovací booster.

Foto: MP Týn nad Vltavou

Při střetu čtyř vozidel u Brandýska na Kladensku byli zraněni čtyři lidé

Na silnici mezi Stehelčevsí a Brandýskem na Kladensku došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě čtyř ...

Na silnici mezi Stehelčevsí a Brandýskem na Kladensku došlo v pondělí večer k hromadné dopravní nehodě čtyř vozidel. Podle prvotních informací z místa měl řidič jednoho z vozů zastavit na ...

Kamion se u Tupadel převrátil mimo silnici, řidič na místě zemřel

Na silnici I/9 poblíž Tupadel na Mělnicku došlo v pondělí odpoledne k tragické dopravní nehodě. Řidič kamionu ...

Na silnici I/9 poblíž Tupadel na Mělnicku došlo v pondělí odpoledne k tragické dopravní nehodě. Řidič kamionu vyjel ze zatím neznámých příčin ze silnice a převrátil se na střechu. Kamion ...

Při houbaření se v lese u Volar ztratila starší žena, policisté ji vypátrali i díky spolupráci s lesníky

Operační středisko policie přijalo v pondělí dopoledne tísňový telefonát od starší ženy, která se ztratila v lese ...

Operační středisko policie přijalo v pondělí dopoledne tísňový telefonát od starší ženy, která se ztratila v lese při houbaření. Žena policistům sdělila, že již čtyři hodiny bloudí. Vyšla z Volar ...

Size: XS SM MD LG