Strážníkům v Klatovech ujížděla Fabie, za volantem seděl muž se zákazem řízení | Týdeník Policie

Strážníkům v Klatovech ujížděla Fabie, za volantem seděl muž se zákazem řízení

Strážníkům v Klatovech ujížděla Fabie, za volantem seděl muž se zákazem řízení

V sobotu 3. června letošního roku jel kolem čtrnácté hodiny po Klatovech řidič s vozidlem tovární značky Škoda Fabia od náměstí, kde horní část projel v protisměru a ulicí Balbínova. Hlídkou strážníků městské policie byl zjištěn na ulici Domažlické, jel kruhovým objezdem do Niederleho ulice, dále do ulice Nádražní.

Tam jel po kruhovém objezdu v protisměru a směrem k železničnímu viaduktu, kde odbočil do místa do něhož byl zákaz vjezdu všech vozidel a v uvedenou dobu zde probíhaly pivní slavnosti. Projel pod železničním viaduktem, kam je zákaz vjezdu osobních vozidel a ujel.

Policisté zjistili řidiče, kterým byl sedmatřicetiletý muž z Nýrska. Muž řídil motorové vozidlo, i když má podle rozhodnutí Okresního soudu v Domažlicích uložen trest zákaz činnosti řízení motorových vozidel od měsíce srpna roku 2015 na 30 měsíců.

Policie případ šetří ve zkráceném přípravném řízení a muži bylo předáno sdělení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.


V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG