U bankomatu ve Zlíně byl nalezen nahý spící muž, po konzumaci alkoholu si nic nepamatoval | Týdeník Policie

U bankomatu ve Zlíně byl nalezen nahý spící muž, po konzumaci alkoholu si nic nepamatoval

U bankomatu ve Zlíně byl nalezen nahý spící muž, po konzumaci alkoholu si nic nepamatoval

V alkoholovém opojení a už docela unavení přijdete domů. Z posledních sil si sundáte oblečení, které poskládáte nebo pověsíte na okolní nábytek. Rádi byste si oblékli pyžamo a zalehli do měkké postele ke spravedlivému spánku. Pyžamo se však nedaří nalézt a tak zalehnete nazí. No a co, vždyť jste doma, ne?

Asi tohle se mohlo honit v hlavě 64letého muže z okresu Zlín, který se vypravil do krajského města. Potíž však byla v tom, že ono „doma“ nebylo skutečně doma, ale v místnosti s bankomatem jednoho z peněžních ústavů v centru Zlína. Zde na něj v úterý 6. srpna 2019 před půl šestou narazil jiný klient, který si rychle rozmyslel, jestli je výběr hotovosti za daných okolností skutečně nutný. Hned poté o události vyrozuměl Městskou policii Zlín.

Strážníci na místo dorazili během 4 minut od přijetí hlášení. Spícího nahého muže, vedle něhož se nacházela finanční hotovost, probudili a zjišťovali, co se mu přihodilo. Orientační vyšetření s výsledkem 1,7 promile napovědělo, že významnou roli sehrál také v tomto příběhu alkohol. Dotyčný se na nic nepamatoval a uváděl, že jeho poslední vzpomínka se týká příjezdu do města.

Strážníci mu poté pomohli najít svršky, které se nacházely různě v místnosti – kalhoty byly pověšeny přímo u bankomatu, ponožky a obuv byly uloženy na radiátoru atd. Následně na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která provedeným vyšetřením vyloučila zdravotní indispozici.

Protože dotyčný dokázal kontrolovat své chování, mohl nakonec z místa odejít po svých.

Foto: MP Zlín

Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG