U Tesca na Kroměřížsku někdo poškodil zaparkované Mondeo | Týdeník Policie

U Tesca na Kroměřížsku někdo poškodil zaparkované Mondeo

U Tesca na Kroměřížsku někdo poškodil zaparkované Mondeo

Škodu patnáct tisíc korun způsobil neznámý pachatel třiadvacetileté ženě z Novojičínska. Ta 7. srpna 2019 v poledne zaparkovala na Kroměřížsku osobní automobil značky Ford Mondeo barvy šedé metalízy, a to na parkovišti u obchodního domu Tesco.

Vozidlo řádně uzamkla a poté se s přítelem vydala do města. Když se krátce po půl čtvrté k autu vrátili, zjistili, že je poničené. Na vozidle někdo rozbil čelní sklo a hranu přední kapoty.

Pachatel se tímto jednáním dopustil trestného činu poškození cizí věci. Po dopadení mu hrozí až rok vězení. Skutek nyní řeší policisté z kroměřížského obvodního oddělení.

V souvislosti s tímto případem žádáme o pomoc případné svědky. Pokud někdo v uvedené době viděl na parkovišti a u samotného vozidla podezřelé osoby, ať zavolá kroměřížským policistům na telefonní číslo 974 675 651.

Foto: Policie ČR

Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG